دسته‌بندی نشده

بررسی رابطه بین سبک‌های تفکر مدیران و پذیرش تغییر کارکنان در مدارس متوسطه شهرستان جلفا – دانلود پایان نامه ارشد

دانلود پایان نامه

عنوان کامل پایان نامه کارشناسی ارشد :    مطالعه ارتباط بین سبک‌های تفکر مدیران و پذیرش تغییر کارکنان در مدارس متوسطه شهرستان جلفا 

تکه ای از متن پایان نامه :

 

 • لامب (۱۹۹۴)، در پژوهشی نشان داد که بین سبک‌های تفکر و خلاقیت ارتباط هست به‌طوری‌که سطوح بالای خلاقیت با سبک‌های تفکر قانون گذارانه و کلی ارتباط دارد.
 • اون (۱۹۹۵) در کتاب ابعاد انسانی تغییر و تحول نتیجه می‌گیرد که تغییر موجب می‌گردد افراد در تأثیر‌های جدید خود احساس عدم آرامش کنند و به علت از دست دادن وضعیت قبلی شکوه می‌کنند، همچنین به خاطر عدم اطمینانی که نسبت به آن دارند، در مقابل تغییر مقاومت می‌کنند.
 • ژانگ و استرنبرگ (۲۰۰۰)، تفاوت معناداری را بین سبک‌های تفکر دختران و پسران را نشان داد.
 • ژانگ (۲۰۰۱) در تحقیقی نشان داد که خلاقیت افراد تحت مدیریت تحول‌گرا به‌طور معناداری بیش از خلاقیت افراد تحت مدیریت اقدام‌گرا می باشد.
 • ژانگ (۲۰۰۲) در تحقیقی نشان داد که خلاقیت با سبک تفکر کلی‌نگری، ارتباط مثبت و با سبک تفکر جزئی‌نگری ارتباط منفی دارد.
 • نیکلز (۲۰۰۴) پس از انجام تحقیقی درمورد تأثیر و مهارت‌های مدیران در فرآیند تغییر خاطرنشان نمود که مهارت ایجاد تغییر یک مهارت رهبری می باشد نه مدیریتی، لذا برای ایجاد تغییر بایستی گام‌هایی به توضیح زیر برداشته گردد: ۱- تعیین رهبر، ۲- آموزش رهبر،۳- ارزیابی تغییر و سازمان، ۴- ایجاد یک مدل حمایتی و ساختار تیمی، ۵- خلق برنامه‌های مدیریت تغییر.
 • کوستکا و موئینچ (۲۰۰۵) معتقدند درصورتی‌که مدیران مراحل تغییر را درک کنند و طبق آن اقدام کنند می‌توانند، بدون تخریب انگیزش و تعهد افراد، فرآیند تغییر را با موفقیت اداره کنند.
 • سیمپسون و رنتوز (۲۰۱۰) در مطالعه‌ای نشان دادند که بیشتر دانشجویان رشته ریاضی سبک آزادمنشانه را ترجیح می‌دهند.
  دانلود پایان نامه ارشد در رابطه با : بررسی رابطه سرمایه اجتماعی و انگیزه پیشرفت تحصیلی دانشجویان دانشگاه پیام نور پاکدشت

[۱]- Lumbe

[۲]- Aune

[۳]- Nichols

 •  سایت ما حاوی حجم عظیمی از پایان نامه های مقطع ارشد می باشد برای جستجو در بقیه پایان نامه ها می توانید کلمه کلیدی مورد نظر خود را در سایت جستجو نمایید:

   
  Widget not in any sidebars
     

[۴]- Kustka & Moench

[۵]- Simpson & Rentzos

 

برای دیدن تکه های بیشتری از این پایان نامه و دانلود فایل پایان نامه با فرمت ورد ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید: