مقالات و پایان نامه ها

بلیط هواپیما کیش را از کیش ایر بگیریم یا سایر ایرلاین ها؟

دانلود پایان نامه
یکی از محبوب ترین مکان های گردشگری ایران، جزیره فوق العاده کیش در خلیج فارس می باشد. این جزیره در کنار مناظر و طبیعت زیبای خود، دارای آرامشی وصف نشدنی و جاذبه های گردشگری بی نظیری می باشد. این جزیره در سال ۱۳۶۱ به عنوان نخستین منطقه آزاد ایران اعلام شد؛ که همین امر باعث اهمیت این جزیره از نظر اقتصادی و خرید شد.

برای سفر به جزیره کیش بهترین گزینه انتخاب تور هوایی می باشد. که هزینه کمتری نیز دارد. همچنین می توانید این سفر را به زمان های خلوت تر مانند اسفند ماه، خرداد ماه و مهر ماه موکول کنید که تور های ارزان کیش در این چند ماه به دلیل خلوتی و تقاضا کم مسافران به فروش می رسند.

این مسئله که برای این سفر از کدام ایرلاین بلیط هواپیما به کیش را تهیه کنیم، سوالی است که اکثر مسافران درهنگام خرید دارند. به طور کلی ایرلاین های بسیاری همچون ایران ایر، زاگرس، قشم، آسمان، معراج، کاسپین و …  به این شهر پرواز دارند . اما بر اساس نظرات مسافران پرواز کیش ایر و ماهان بهترین گزینه این سفر می باشند.

مقایسه دو ایرلاین داخلی ماهان و کیش ایر برای سفر به جزیره زیبا کیش !!!

شروع کار ماهان

شرکت هواپیمایی ماهان یکی از قدیم ترین ایرلاین های کشورمی باشد که کار خود را تنها با دو فروند هواپیما درشهر کرمان آغاز کرد. در ابتدا تنها مسیر کاری این ایرلاین از کرمان به تهران و تهران به کرمان بود. اما در حال حاضر با انجام پرواز مستقییم به ۲۰ مقصد خارجی و تمامی شهر های داخلی، یکی از مهم ترین شرکت های هواپیمایی کشور معرفی می شود.

  کاسپین۳۶۵ سایت ثبت نیازمندی های رایگان آنلاین

آغاز کیش ایر

این شرکت برای تسهیل سفر از تمام نقاط کشور به جزیره کیش در سال ۱۳۷۰  در قالب یک شرکت سهامی خاص در این جزیره تاسیس شد. کیش ایر نیز فعالیت خود را با دو فروند هواپیما آغاز کرد، و پس از دو سال با پیشرفتی چشمگیر و استفاده از نیروی های متخصص به ایرلاینی موفق و مهم در کشورمان تبدیل شد.

ماهان ایر

ایرلاین ماهان اولین ایرباس مسافرتی ایر ۳۰۰ را در سال ۱۳۷۸ خریداری و و پس از یک سال عضو انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی جهان شد.

دومین ایرباس را که مدل ایر ۳۱۰ بود را نیز توانست در سال ۱۳۸۰ به ناوگان هوایی خود اضافه کند. این شرکت با خرید این دو ایرباس قدرتی مضاعف یافت وپرواز هایی به خاور دور را نیذ در لیست مقاصد کاری خور اضافه کرد. اذ این مقاصد جدید می توان به دهلی، دوسلدورف و خاور دور اشاره کرد.

این شرکت که با سرعت در حال پیشرفت بود در سال ۱۳۸۴ با خریداری  چهار ایرباس ایر ۳۲۰ را نیز خریداری کرد، و تنها ایرلاین مدرن ایران و یکی از برترین های جهانی شد. در حال حاضر نیز ایرن ایرلاین با استفاده از نیرو های حرفه ای و ارائه بهترین امکانات بهترین شرکت هواپیمایی کشور می باشد.

کیش ایر

شرکت هواپیمایی کیش ایر نیز جز بهترین یرلاین های ایران می باشد که از زمان تاسیس تاکنون در حال پیشرفت وارتقا سطح کیفیت خود بوده است. این شرکت امروزه با تجربه ای بیش از ۲۰ سال در زمینه پرواز های داخلی و خارجی، اصلی ترین ایرلان جزیره کیش می باشد، براساس امار نیز اکثر مسافران این جزیره برای سفر هوایی بلیط خود را از این ایرلاین تهیه می کنند.

  استعلام آنلاین برند و طرح صنعتی

این شرکت نیز همانند سایر ایرلاین ها دارای قوانین و مقرراتی می باشد که بهتر است قبل از سفر با آن ها اشنا شوید. یکی از قوانین مهم هر ایرلاین میزان بار مجاز برای چمدان و کیف همراه مسافر می باشد. برای سفر با کیش ایر هر مسافر تنها اجازه بردن یک کیف دستی با وزنی کم تر از ۵ کلوگرم و ابعادی در حدود ۱۱۵ سانتی متر را دارد.