دسته‌بندی نشده

دانلود پایان نامه ارشد با عنوان : بررسی رابطه بین اضطراب رایانه ای و شکاف دیجیتالی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد …

دانلود پایان نامه

تکه ای از متن پایان نامه :

  •  سایت ما حاوی حجم عظیمی از پایان نامه های مقطع ارشد می باشد برای جستجو در بقیه پایان نامه ها می توانید کلمه کلیدی مورد نظر خود را در سایت جستجو نمایید:

     
    Widget not in any sidebars
       

نابرابرهایی در دسترسی به اینترنت پرسرعت می گردد. در کل در سال ۲۰۰۸ تنها ۲۹٫۸ درصد از آمریکایی های بومی، دسترسی به اینترنت پرسرعت داشتند در مقایسه با ۶۹٫۱درصداز آسیا آمریکایی ها، و همچنین تنها ۱۸٫۴درصد از خانواده های با درآمد بین  ۵٫۰۰۰ دلارو ۱۰٫۰۰۰ دلار  دسترسی به اینترنت پرسرعت در مقایسه با ۹۰٫۳درصداز خانواده های با درآمد بیش از۱۵۰،۰۰۰ دلار.

به علاوه، تحقیقات نشان می دهد که افرادی که از ارتباطات باند پهن خانگی از اینترنت بهره گیری  می کنند به طور قابل توجهی متفاوت از مردمی هستند  که در خانه از طریق  شماره گیری و دایل آپ به اینترنت متصل می شوند.(هوریگن،۲۰۰۸) به عنوان مثال، ۶۲ درصد از بزرگسالان که  دسترسی  به پهنای باند(اینترنت پرسرعت)دارند می توانندبه  صورت  آنلاین ،به اطلاعات دسترسی داشته باشند  درمقایسه با ۳۷ درصد کسانی که با شماره گیری  کردن به اینترنت دسترسی داشتند. با وجود این داده های مقایسه ای در ارتباط با  دسترس جوانان به اینترنت ، تصور کنید که انواع برنامه های کاربردی  و محتوای چند رسانه ای پیشرفته با پهنای باند فشرده توزیع می گردد که جوانانی که با شماره گیری به اینترنت متصل می شوند امکان دانلود کردن چنین برنامه هایی را به دلیل سرعت پایین اینترنت را ندارند. و همچنین این جوانان  نیاز دارند که خانواده  برای داشتن یک خط تلفن جداگانه  برای بهره گیری از اینترنت وادار نمایند. که این تقریبا غیر ممکن می باشد.

  بررسی رابطه بین اضطراب رایانه ای و شکاف دیجیتالی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری - دانلود پایان نامه ارشد

طبق این دسته‌بندی کلیه ۱۸۰ کشور جهان در چهار گروه : کشورهای دارای بالاترین سطح دسترسی، کشورهای دارای سطح بالای دسترسی، کشورهای دارای سطح دسترسی متوسط و کشورهای دارای سطح دسترسی پائین دسته‌بندی شده‌اند.(نورایی)طبق گزارش این اتحادیه در سال ۲۰۱۱ ،این کشورها  (۱ز ۱۵۲ کشور از نظرتوسعه شاخص های فناوری اطلاعات و ارتباطات IDI [1]) عبارتند از:

[۱] ICT Development Index(IDI)

 

 مطالعه ارتباط بین اضطراب رایانه ای و شکاف دیجیتالی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری

برای دیدن تکه های بیشتری از این پایان نامه و دانلود فایل پایان نامه با فرمت ورد ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید: