دسته‌بندی نشده

دانلود پایان نامه
  •  سایت ما حاوی حجم عظیمی از پایان نامه های مقطع ارشد می باشد برای جستجو در بقیه پایان نامه ها می توانید کلمه کلیدی مورد نظر خود را در سایت جستجو نمایید:

     
    Widget not in any sidebars
       

تکه ای از متن پایان نامه :

مشاهده تأثیر میکروسیلیس بر بتن سبک لیکادار مقایسه شده می باشد. مقایسه سوم مربوط به طرح اختلاط شماره های ۷ ، ۸ ، ۹ ، ۱۰ ، ۱۱ و ۱۲ (حاوی اختلاط نانو با میکرو) با طرح اختلاط شماره ۱ و  طرح اختلاط شماره های ۵ ، ۶ می باشد که در این حالت تأثیر اختلاط نانوسیلیس با میکروسیلیس با طرح اختلاط مرجع (بدون نانو و میکرو) و طرح اختلاطهای حاوی میکروسیلیس مقایسه شده می باشد.

۴-۲-۱٫ آزمایش مقاومت فشاری

آزمایش مقاومت فشاری معمول­ترین آزمایشی می باشد که بر روی بتن سخت شده انجام می­گردد، به خاطر اینکه آزمایش ساده­ای برای انجام می باشد و بسیاری از خواص و ویژگیهای مطلوب بتن تقریباً به مقاومت فشاری آن مرتبط می­باشد. بتن با مقاومت معمولی در محدوده مقاومت فشاری از ۱۰۰ تا kg/cm2 300، بطور گسترده­ای در صنعت ساختمان برای انواع ساخت و سازها بکار می­رود. با انتخاب مناسب نسبت اختلاط اجزا و روشهای اصلاح شده تولید، همچنین با بهره گیری از سبکدانه­های مناسب و انواع معمول سیمانهای تجاری در بازار، می­توان بتن سبک  با مقاومت فشاری بالا در محدوده ۳۰۰ تا Kg/cm2 700 تولید نمود.

آزمایش مقاومت فشاری بتن سخت شده بر روی نمونه­های مکعبی ۱۰×۱۰ سانتیمتری، با دستگاه آزمایش فشاری با ظرفیت KN2000 (TEKNO test-Italy) با سرعت۵/۲مطابق ACI C330 انجام شده می باشد. دستگاه آزمایش مقاومت­های فشاری و کششی غیر مستقیم در شکل۴-۱ نشان داده شده می باشد. روش انجام آزمایش مقاومت فشاری در استاندارد ASTM C39 اظهار شده می باشد.

  پایان نامه ارشد: بررسی رابطه سرمایه اجتماعی و انگیزه پیشرفت تحصیلی دانشجویان دانشگاه پیام نور پاکدشت

نمودار طرح اختلاط­ها با در نظر داشتن تغییر در مقدار نانوسیلیس و میکروسیلیس (ردیف­های جداگانه) رسم شده­اند. مقایسه هم به این شکل می باشد که آغاز برای طرح اختلاط­های هر ردیف به طور جداگانه نتایج مطالعه شده و سپس در پایان توضیحات کلی در مورد نتایج آزمایشهای مقاومت فشاری آمده می باشد. در اشکال و نمودار­هایی که بلا­فاصله بعد از نتایج آورده شده­اند تأثیر نانوسیلیس و میکروسیلیس بر روی مقاومت­ها بحث شده می باشد و در قسمت پایانی هر بخش و در مطالعه کلی نمودار­ها تأثیر نانوسیلیس و میکروسیلیس بصورت مشترک و کلی بحث شده می باشد.


برای دیدن تکه های بیشتری از این پایان نامه و دانلود فایل پایان نامه با فرمت ورد ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید: