تنها ۱۵٪ از شرکت ها معتقدند که مهارت های لازم برای موفقیت در هنگام مهارت های دیجیتال ، رهبری و مدیریت را دارند. با توجه به تقاضای این نوع نقش ها در مشاغل در سراسر صنعت ، این یک آمار نگران کننده است.

دیجیتال

دانش آموزان اکنون می خواهند مهارت هایی بیاموزند که به آنها در موفقیت در نیروی کار کمک خواهد کرد و در نتیجه به دنبال گواهینامه هایی هستند که می توانند مهارت های صنعت را در اختیار آنها قرار دهند. در حالی که اکنون کارفرمایان بیشتر بر مهارتهای تخصصی تأکید می کنند که می توانند برای یک شغل فوراً اعمال شوند و تأثیر خود را در خط مشی اصلی خود بگذارند.

دانش آموز

برای مربیان ، این فرصتی بی نظیر برای ارائه گواهینامه هایی با تمرکز بر تخصص هایی است که می توانند در زندگی حرفه ای افراد ایجاد شود و به شرکتها کمک کند تا شکاف دانش را در تجارت خود پر کنند. در عوض ، موسسات آموزشی می توانند وارد بازارهای جدید شوند ، دانش آموزان را به خود جذب کرده و جریان جدید درآمد را معرفی کنند.

در این مقاله ، ما به ۵ دلیل گواهینامه برای کسانی که مایل به تنوع و تعالی در صنعت آموزش هستند از اهمیت بالایی برخوردار می شود.

۱) پیوند به نیازهای بازار کار

وقتی مهارت هایی مانند دیجیتال صحبت می شود ، آنچه فرد می داند باید با آنچه در شرکت ها لازم است – بزرگ و کوچک – ارتباط برقرار کند. برای معلمان ، به جای توجه به آنچه در گذشته محبوب یا موفقیت آمیز بوده است ، مؤسسات باید بررسی کنند که چه نوع برنامه ها بهترین بازده سرمایه گذاری را برای دانشجویانی که به دنبال ورود یا پیشرفت در نیروی کار هستند ، ارائه می دهد.

دانشجو

در گذشته به دلیل عدم ارائه مهارت های کار به فارغ التحصیلان ، از موسسات آموزشی انتقاد شده است. در بسیاری از موارد ، این بدان معنی است که فارغ التحصیلان دانشگاه یا کالج را با دانش ترک می کنند که برای نقش ها کاربردی ندارد و در زمینه های دیگری مانند تجزیه و تحلیل مشکلات پیچیده ، کار با آمار و نوآوری فاقد هستند. در نتیجه ، بسیاری از فارغ التحصیلان برای به دست آوردن دانش مورد نیاز خود برای رقابت در نیروی کار ، باید به آموزش بازگردند.

مشکلات

گواهینامه ها می توانند مهارت های تخصصی را در اختیار دانشجویان قرار دهند که می توانند بلافاصله برای یک نقش اعمال شوند. علاوه بر این ، گواهینامه های معتبر در صنعت می توانند دانش آموزانی را به متخصصان موضوع دسترسی دهند که احتمالاً قبلاً آنها به آنها دسترسی نداشته اند. مهمتر از همه ، در هنگام فارغ التحصیلی ، متخصصان دارای مجوز می توانند کیفیت و ارتباط دانش خود را به کارفرمایان ثابت کنند تا بتوانند از جمع در مصاحبه ایستادگی کنند یا وقتی فرصتی برای ارتقاء ایجاد می شود.

۲) مهارت های تقاضا را ارائه دهید

در مواجهه با فن آوری های دیجیتال جدید و نیاز به مشاغل برای تحول دیجیتال ، مهارت های مورد نیاز در محل کار دائما در حال تغییر است. برای پیگیری این محیط همیشه در حال تحول ، دانش آموزان برای اطمینان از مهارت هایشان در بازار مورد نیاز به برنامه های یادگیری مرتبط و به روز نیاز دارند.

متأسفانه ، بسیاری از کارفرمایان گزارش می دهند که استعداد مناسب را بسیار چالش برانگیز می دانند. مطابق تحقیقات Randstad ، ۷۹٪ از مدیران منابع انسانی موافق هستند که در تلاش برای یافتن افراد دارای مهارت و مطابق با شرایط شغلی هستند در حالی که سه چهارم از شرکتها توافق می کنند که برای پر کردن جایگاه ها زمان بیشتری نیاز دارد تا سال گذشته. و این از یک صنعت به صنعت دیگر در مقیاس جهانی می رود.

توافق

برای دانشگاه ها و دانشکده ها ، مسئله ارائه مهارت هایی که افراد به آن نیاز دارند این است که سرعت تغییر می تواند یک چالش باشد زیرا به روز کردن برنامه درسی با همان سرعت اغلب در سیستم سنتی دشوار است. گواهینامه هایی که مطابق با نیاز شرکت ها باشد ، روش ایده آل برای ایجاد کارمندان – آینده و جاری – است که به صورت متقابل نظم داشته و دارای دانش عملی و بنیادی هستند که به آنها کمک می کند تا در کار خود بهتر عمل کنند.

۳) بعد جدیدی را به پیشنهاد شما اضافه کنید

از آنجا که مهارت های مورد نیاز مشاغل به حرکت خود ادامه داده است ، برخی از پیشنهادات توسط مدرسین برای ادامه کار سازگار نیست. هرچه نقش ها تخصصی تر می شوند – دانشمند داده یا توسعه دهنده ربات فکر کنید – دانش آموزان اکنون در جستجوی فرصت های یادگیری در مناطق طاقچه هستند که می تواند باعث افزایش شغل و بسته دستمزد آنها شود.

متنوع سازی نمونه کارها خود برای شامل گواهینامه های تخصصی می تواند به شما کمک کند تا وارد یک بازار جدید از متخصصان شوید و یک ترقی از فارغ التحصیلان اخیر را که قبلاً به آنها دسترسی نداشتید ، هدف گذاری کنید. علاوه بر این ، ارائه یادگیری آنلاین که منجر به صدور گواهینامه شود ، اکنون فرصتهای بسیار خوبی را برای دانشجویان فراهم می کند تا محتوای انعطاف پذیر و تعاملی را در اختیار دانشجویان قرار دهند که از هر کجا و در هر زمان ، خصوصاً در چنین دنیای گرسنگی ، قابل دسترسی است.

به عنوان مثال مهارت های دیجیتال را در نظر بگیرید. در حالی که ممکن است روزی دانش کافی در زمینه رسانه های اجتماعی و تجزیه و تحلیل ها کافی باشد ، اما اکنون شرکت ها انتظار دارند سطح تفاهم عمیق تری داشته باشند و ظرفیت استخراج اطلاعات مفیدی را داشته باشند که می تواند به سازمان ها در تعامل با مشتریان کمک کند و علاقه را به خرید تبدیل کند. اینهامهارت های لازم را باید از متخصصان با تجربه در این زمینه و دانش چگونگی خروجی ها برای یک تجارت کسب کرد.